2017-12-19
Konferencja dla nauczycieli.

CLIL - owa konferencja w „Czwórce”

W dniu 16 grudnia w naszej szkole odbyła się konferencja dla nauczycieli szkół podstawowych z terenu Sieradza i okolic. Celem spotkania było podsumowanie realizacji dwuletniego projektu „Metoda CLIL w procesie kształcenia a rozwój umiejętno¶ci językowych uczniów i kompetencji zawodowych  nauczycieli”.

Konferencję rozpoczęła Pani Renata Pawlikowska – dyrektor szkoły.  Go¶ciem specjalnym była Pani dr Anna  Ewa Wieczorek - adiunkt Uniwersytetu Łódzkiego, która zaprezentowała założenia metodologii CLIL i jej praktyczne zastosowanie w edukacji.

Kolejnym punktem spotkania były wyst±pienia nauczycieli z naszej szkoły. Panie Magdalena Fr±tczak i Ewa Marcińczak przedstawiły relacje ze szkoleń, które w ramach projektu odbyli nasi nauczyciele na Malcie i w Hiszpanii. Następnie Panie Justyna Trojszczak i Justyna Żuber zaprezentowały, w jaki sposób metodologia CLIL została wykorzystana w pracy z uczniami sieradzkiej „Czwórki”.

Organizatorzy konferencji dziękuj± wszystkim nauczycielom za obecno¶ć i aktywny udział w CLIL – owej dyskusji.

Prosty skrypt galerii zdjęć z efektem Highslide
  • ZdjÄ™cie: 3.jpg
  • ZdjÄ™cie: 6.jpg